Srpen 2007

PASKVIL

16. srpna 2007 v 13:14 | Griffon
PASKVIL

Caleb

12. srpna 2007 v 18:49 | Helena Žáková

Erik Lyndon

12. srpna 2007 v 18:48 | Helena Žáková

Matt Olsen

12. srpna 2007 v 18:47 | Helena Žáková

Orube alias Rebeka Rudolphová

12. srpna 2007 v 18:41 | Helena Žáková

Elyon Portraitová

12. srpna 2007 v 18:39 | Helena Žáková

Osudy Witch

12. srpna 2007 v 18:37 | Helena Žáková
Kdo najde přítele, najde ten největší poklad. S láskou roste i kouzlo Witch!

Hay-Lin

12. srpna 2007 v 17:15 | Helena Žáková
Všechny Witch moc dobře vědí, že se mohou na svoji milou a sympatickou kamarádku Hay-Lin vždy ve všem spolehnout. Je nenapravitelným snílkem, touží stát se malířkou, nebo módní návrhářkou. Vždy jí zajímalo, co je nahoře ve hvězdách a sní o setkání s mimozemšťánkem.
Žije s rodiči v útulném bytečku nad jejich čínskou restaurací Stříbrný Drak. Jednou, když jezdila v parku na bruslích, potkala se s Erikem Lyndonem. Co mohlo asi následovat pak? Hay ovládá Vzduch a vyčte minulost ze zvuků.

Cornelia Haleová

12. srpna 2007 v 17:01 | Helena Žáková
,,Važ slova, Corny, nebo ti pošlu malé varování!" řekla Cornelii Haleové jednou Irma, která blondýnce brnká na nervy svými vtípky a komolením jmén. Věčné spory mezi těmihle dvěmi-to je to, co ostatní Witch nejvíce štve. Je to jasné: Corny je prostě jiná, než Irma. Všichni ji považují za elegantní a někdy trošku důležitou.
Bydlí ve velmi luxusním bytě s mladší sestrou Lilian, rodiči a přítulným kocourkem Napoleonem, kterého dostala od Will. Corny miluje krasobruslení a stojí nohama pevně na zemi, což vysvětluje, že právě ona je Strážkyní Země. Díky tomu může přimět rostliny, aby jí pošeptaly, co potřebuje vědět.
Po tom, co se rozešla z přímo pohádkovým Meridiancem Calebem, začala později flirtovat s Taraneeným bratrem, který se jí ostatně už dříve líbil.


Taranee Cooková

12. srpna 2007 v 16:41 | Helena Žáková
S rodiči a starším bratrem bydlí v hezkém domku, nosí brýle a copánky. Kdo to je? Přece Taranee Cooková-velmi chytrá a inteligentní dívka, která miluje Hip Hop, knihy, basketbal a sní o tom, že se z ní stane fotografka.
Tara (tak jí její kamarádky říkají) má moc ohně a ostatní Witch tvrdí, že tenhle živel k ní sedí. Také ovládá telepatické schopnosti Toto rozumné děvče je sice velmi tiché, ale běda tomu, kdo jí opravdu rozzlobí.


Irma Lairová.

12. srpna 2007 v 16:31 | Helena Žáková
Irma Lairová má opravdový smysl pro humor! Myslí si, že byla stvořená pro to, aby Witch rozveselovala v těžkých chvílích. Tato umíněná holka, která má na všechno odpověď sní o tom, že z ní bude jednou velká rocková hvězda jako její oblíbenkyně Karmilla.
Má mladšího bratra Kryštofa a s rodiči bydlí v rodinném domku. Co se týče klůků, měla nejdříve štěstí jen na samé ňoumy, (jako je například Martin Tubbs) její srdce si nakonec získal Joel ze skupiny Cobalt Blue.
Přestože má Irma moc Vody, do plavání a už vůbec ne do jiných sporů se nehrne. Kromě moci nad Vodou dokáže silou vůle ovládat něčí myšlenky, což se vyplatí hlavně ve škole při zkoušení.

Will Vandomová

12. srpna 2007 v 16:24 | Helena Žáková
Sportovkyně, něsmělá zrzka, osobnost a opravdová vůdkyně. To je Will Vandomová. Po rozvodu rodičů se s matkou Susan Vandomovou odstěhovala do bytu v Heatherfieldu, kde také potkala ostatní WITCH. Střeží Srdce Kondrakaru, které stělesňuje čirou kosmickou energii-je v něm duch Nimfy Xing Ying. Navíc dokáže komunikovat s elektrickými přístroji.
Will miluje všechny vodní sporty a sbírá plyšové žáby-podle toho i vypadá její pokojíček.
Je alergická na pyl.
Tajně milovala fešáka Matta, se kterým-jak všechny milovnice Witch vědí-se nakonec dala dohromady.

Životopis Avril

10. srpna 2007 v 19:15 | Helena Žáková |  Avril-o ní

Kdo dnes nezná tuhle populární punkovou zpěvačku Avril Ramonu Lavigne? Málokdo!
Webmaster: Iris
2007 - 2009