Listopad 2007

My Happy Ending-karaoke

24. listopadu 2007 v 11:12 | Helena Žáková

Don't Tell Me-karaoke (videoke)

24. listopadu 2007 v 11:07 | Helena Žáková

Take Me Away-karaoke

22. listopadu 2007 v 22:07 | Helena Žáková

I'm With You-karaoke

22. listopadu 2007 v 22:05 | Helena Žáková

Losing Grip-karaoke

18. listopadu 2007 v 11:34 | Helena Žáková


Mobile-karaoke

18. listopadu 2007 v 11:18 | Helena Žáková

Nobody's Fool-karaoke

18. listopadu 2007 v 11:17

Too Much To Ask-karaoke

18. listopadu 2007 v 11:16

Sk8er Boi-karaoke

18. listopadu 2007 v 11:15

My World-karaoke

17. listopadu 2007 v 9:51

Complicated-karaoke

17. listopadu 2007 v 9:48 | Helena Žáková


Úvod k nové rubrice 2

16. listopadu 2007 v 21:11 | Helena Žáková
Založila jsem novou rubriku, kam můžeš psát svoje problémy. Já a moje kámoška, která miluje psychologii ti poradíme, ale nejsme jako ostatní psychouši s blbýma nápadama!!! My jsme normální a poradíme dobře. Stačí napsat do komentářů.

Mix z koncertů My Happy Ending

14. listopadu 2007 v 21:52 | Helča |  A-videa

Nenesu žádnou zodpovědnost za případné porušení autorských práv, protože pouze uvádím odkaz na server youtube.com.

Anything But Ordinary-Cokoliv, jen ne obyčejný

12. listopadu 2007 v 19:58 | Helena Žáková
V životě si musí člověk užít. Někdo to umí víc, jiný míň, někdo to neumí vůbec, ale Avril je jedna z těch, ktěří se dokáží opravdu pobavit a právě o tom zpívá v ne moc známém, ale úžasném songu Anything But Ordinaray. Melodie písničky je bláznivá, ale přitom dojemná a krásná. Av zkrátka chtěla vyjádřit, že nerozumí lidem, kteří jen sedí na zadku a hrají podle pravidel. Život je riziko a člověk musí jít do extrémů, nebát se prohry, šílet, bránit se pěstmi a jít do nebezpečí. Přeje si, aby každá věc byla ,,COKOLIV, JEN NE OBYČEJNÁ"! V nejpovedenější části písničky Avril připomíná, aby jsme poznali, jak je život krásný a já doufám, že si z toho vezmete ponaučení stejně jako já.

I'm With You-Jsem s tebou

12. listopadu 2007 v 18:57
Noc. Všude je černočerná tma a chlad. Mrzne, sněží a na zemi nejsou vidět ani stopy, někde však existuje teplé místo, kam se dá jít, ale kdo by ji tam vzal? Koho? Uprostřed zapadlé uličky, kde není slyšt ani zvuk aut stojí dívka. Krásné děvče malé postavy, které se choulí do teplého kabátu. Její rty už jsou modré zimou, ale ona vážně neví, jak se konečně dostat domů. Nikdo tu není a i kdyby byl, nevzal by ji domů. Je proklatě chladná noc a holka se snaží pochopit tenhle život. Pak se někdo objevuje, někdo absolutně neznámí. Dívka ví, že ji nevezme za ruku ani nikam do neznáma, ale ví, že se dostane domů, protože říká: ,,Jsem s tebou!" Tma a ticho pokračuje dál, už jen chvilku a vrátí se s neznámým domů. Proč je všechno tak zmatený? Co když už z toho blázní? Dostane se domů! Bude venku z proklatě chladné noci!

Sk8er Boi-Skejťák

12. listopadu 2007 v 18:43 | Helena Žáková
Nejslavnější písnička od Avril Lavigne! Melodická hudba, originální text, skvělé podání, pop-rock...To všechno Sk8er Boi obsahuje! Každý by měl uznat, že tentokrát se Avrilka opravdu vyznamenala. Práce, kterou si dala se zpracováním písně, opravdu stála za to. Sk8er Boi je jednoznačně epika! Každý to musí znát...Byl jednou jeden nezkušený chudý kluk, který měl sice hudební talent, ale vadilo, že se zamiloval do krásné baletky z bohaté rodinky. Ona si však nikdy nepřiznala, že ho má tajně taky ráda, protože se tomu fascinujícímu skejťákovi pošklebovali všichni její přátelé, zatímco rodina si nepřála, aby byla s ním-vždyť byl pod její úroveň! Měla sice pěkný obličej, ale hlavu nosila v oblacích, proto potřebovala spadnout zpátky na zem a vidět talent a osobnost v chudém skejťákovi.
O pět let později seděla doma a úplně sama krmila dítě. Hádej koho vidí v televizi? Skejťák rockuje na MTV! Ona hned obvolala přátele, ale ti už věděli, o co jde a už měli lístky na jeho show. Baletka neváhá a vyrazí. Už za chvilku vzhlíží s obdivem k muži stojícím na pódiu, kterého před tím odmítla. Její hezká tvářička teď vidí, jak nezkušený skejťák tříská do kytary a jak ho obdivují tisíce fanoušků. Potom se objevuje další dívka-drsná rockerka hrající se skejťákem v kapele, ale nejen to! ,,Promiň holka," mává rukou rockerka, ,,ale ten kluk je teď můj. No smůla, ale zaváhala si. Jsme víc, než dobří přátele, milujeme se! Měla jsi už dřív spadnout zpátky na zem a vidět, jak je ten chudý kluk cenný! To já jsem teď se skejťákem a budu s ním na pódiu při jeho show, i ve studiu až skončí."

Complicated-Komplikovaný

12. listopadu 2007 v 18:24 | Helena Žáková
Samotný název tohoto starého singlu Complicated (Komplikovaný) nám moc nepoví, může to znamenat cokoliv, ale...Přesto jsme přesvědčeni, že Avril chtěla někoho soudit, vykřičet se na něj s upřímnými slovy a radami, co by měl ten dotyčný vylepšit. Kluk, o kterém je písnička se Av líbí dokonce, když řídí auto, ale ona žádá, aby chvilku poseděl, vyslechl si ji a přijal chválu i rady. A co se nám vlastně na onom člověku nelíbí? Proč musí vždcky odejít a všechno dělat tak ,,KOMPLIKOVANÝ"? Měl by se plazit, šplhat, lést a bůh ví co ještě. Avril projevuje jak v textu, tak i v klipu svojí veselou, bláznivou povahu.

Úvod k nové rubrice

12. listopadu 2007 v 18:15 | Helena Žáková
Do této nové rubriky nebudu psát texty písní od Avril, nehodlám je ani přímo překládat, ale v rubrice Avril-písničky uvedu na pravou míru o čem songy jsou, jaký příběh se v nich odehrává a co tím chtěla Av vyjádřit. Její písně jsou pro ni deníkem a říká, že když skládáte novou píseň, musí to vyjít z vašich pocitů a zážitků.
Webmaster: Iris
2007 - 2009