Prosinec 2007

Krásná vánoční přání

24. prosince 2007 v 17:06 | Helena Žáková |  Výkřiky do tmy
Za okny sype se sněhu jak kráva, záclony provoní fernet a tráva. Vánoční koledy zpívají andělé, sjetá jak hovado, už mě nic nesere!

Vánoce jsou svátky klidu, buďme proto pořád v lihu. Za střízliva je to nuda: dárky hnusný, doma pruda. Litry chlastu, tuny drog, ať přežijem celej rok!

Doufám, žes od Mikuláše dostal lopatu, abys mohl pod stromečkem uklidit to hovno, které Ti přinesu. Ježíšek.

Přišel mi ježíšek nadělit smůlu. Že ji měl dost, dal mi ji fůru. Povídám Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Tak šťastné a veselé!

Sáně se mi rozpadly, dárečky mi ukradli. Andílci se někde tulí, čerti zase trávu hulí. Je to všechno na potvoru, asi půjdu na podporu…Ježíšek

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, vytahování kostí z krku, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu rachejtlí!

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav, takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

Milé děti, nezapomeňte uříznout spodní větve u stromečku, abych si nepopíchal prdel, až tam příjdu nasrat. Váš milovaný Ježíšek.

Ahoj, tady Ježíšek! Celý rok tě pozoruji! Dobře vím, že nekradeš, nelžeš, nepodvádíš, netuneluješ…. Tak mě neser a nauč se to. Já ti pořád dárky nosit nebudu!

Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí ti přát.

Veselé Vánoce přeje autorka blogu Helča!

My World-Můj svět

23. prosince 2007 v 13:57 | Helena Žáková
V písničce My World začíná příběh, který ještě neskončil, příběh, který začíná v malém kanadském městečku Napanee a pokračuje přes Toronto, Ottawu, New Yourk a Los Angeles. Příběh o samotné Avril Lavigne!
Avril začíná slovy, že má zamlžený zrak a prosí, aby jí někdo řekl, co se stalo. Vždycky přeprala kluky a byla odvážná. Vyrostla ve městě s pěti tuctovou populací. Tenkrát si ještě vydělávala prachy sekáním trávy, ale hned potom byla vyhozena ,,kuřetem s přismahnutou prdelí" (Made my money by cutting grass got fired by fried ,,chicken ass"). To všechno v malém městě v Napanee (All in a small town Napanee). Nemůže si v některých věcech pomoct. Například potřebuje strávit pět hodin ve sprše, aby si umyla vlasy. Dělá kraviny a je prostě sama sebou! Je to nejdůležitější! Je to prostě příběh o rebelce Avril!


Samotářka-Díl 2.

23. prosince 2007 v 13:47 | Helena Žáková |  samotářka
Mám pro vás druhej díl povídky o samotářce.

Veselé Vánoce!

23. prosince 2007 v 12:52 | Helena Žáková
Takže já přeju všem návštěvníkům mého blogu veselý Vánoce a šťastnej novej rok. Doufám, že se navštívenost mého blogu zvýší. Chci se taky omluvit všem soutěžícím o nej blog. Soutěž nebude, protože se přihlásili pouze dva soutěžící. Slibuju, že za chvilku udělám další soutěž o nej blog a koukejte se přihlásit. Ještě se chci omluvit za jednu věc: V poslední době jsem na blog přestala dávat moc věcí, takže to napravím. Šťastné a veselé vám přeje autorka tohoto blogu!
Helča


Nobody's Fool-live

11. prosince 2007 v 18:41 | Helena Žáková |  A-videa


Nenesu žádnou zodpovědnost za případné porušení autorských práv, protože pouze uvádím odkaz na server youtube.com.

Umbrella-ne vod tý krávy Rihanny

1. prosince 2007 v 19:16 | Helena Žáková |  Výkřiky do tmy
Ehm, ehm...Tohle video si určitě poslechněte a až dokonce. Hlavně si počkejte na refrén. Ta naše úžasná Rihanna nám Umbrellu jaksi někomu štípla.


Nenesu žádnou zodpovědnost za případné porušení autorských práv, protože uvádím pouze odkaz na server youtube.com.
Webmaster: Iris
2007 - 2009