Červenec 2008

Pádim

31. července 2008 v 12:40 | Helča
Tak zase odjíždim. Tentokrát to bude nadýl. Nevim přesně jak dlouho na chalupě budu, ale až přijedu proběhne rekonstrukce. Papapapapa

Her - July 2008

31. července 2008 v 12:31 | Helča |  Her
Tento díl magazínu Her je trošku kratší, protože mě docela tlačil čas. Ale i tak vás snad bude bavit :-)
TENTO ČLÁNEK NEKOPÍROVAT A TO ANI SE ZDROJEM! POKUD TO ZJISTÍM A JAKO ŽE JO, TEN DOTYČNEJ SI TO ŠEREDNĚ ODSKÁČE!


Připravuju se na rekonstrukci

30. července 2008 v 22:49 | Helča
Ahoj lidičky, musim říct, že tenhle blogan už je docela zanešenej a nepřehlednej. Vy to možná nevidíte, ale já, která už se v rubrikách pomalu nevyznam jsem už na nervy. Už jsem blog párkrát předělávala, ale to byly jenom menší úpravy, ale tohle bude veliká rekostrukce, která potrvá možná i několik dní. Zatím jí provést nemůžu protože už zítra zase odjíždím pryč. Ale pak zase přijedu a to bude velká rekonstrukce. Přiznávam, že původně jsem se chtěla přesunout na úplně jinej blog, ale je mi líto tohohle... mam ho prostě ráda... Ale chci slyšet váš názor na několik věcí. Prosím... odpovídejte co to dá, zatímco tady nebudu.

Rozhodněte o rekonstrukci mého blogu

Napište do komentářů odpovědi
chcete, aby tento blog byl jen o Avril Lavigne?
chcete, aby tento blog byl jen o Avril Lavigne, Ashley Tisdale, Hilary Duff a Hayden Panettiere?
chcete, aby na tomto blogu zůstaly i další celebrity?
chcete, aby jsem na tento blog přidávala i nadále různé obrázky?
chcete, aby na tomto blogu zůstaly rubriky o seriálech a filmech?
dík za odpovědi, jsem vám předem vděčná! nemusí psát jen SB, ale třeba každý kdo se tu zastaví! čím víc, tím líp! pište, pište, piště!

3. kolo SOND

30. července 2008 v 22:33 | Helča
Moc se omlouvám, že tato SOND byla téměř měsíc pozastavena, ale jsou prázdniny a jak víte, tak tu jsem vždycky jenom třeba dva dny. Takže SOND pokračuje. Bohužel do finále nepostoupí Hilary a Kačulda. Gratuluju, že se dostali se svým designem do druhýho kola, protože se mi jejich výtvory hodně líbily. Napište mi prosím, co chcete na diplom :-) a SOND pro všechny ostatní soutěžící pokračuje. Přeju hodně štěstí.
design s avril od andrejky
design taky s avril od čertíka
a zase hilary duff od s4ny

Nová verze cover songu Adia

30. července 2008 v 16:44 | Helča |  Avril-news
Právě máte možnost stáhnout si novou verzi cover songu Adia, který Avril převzala od zpěvačky jménem Sarah McLahan nebo jak se to píše...
je to opět verze z živého vystoupení a nutno podotknout, že některé její pasáže zpívá Avril ještě o něco výše než v té verzi předchozí, a to už je co říct, takže určitě sosejte (po kliknutí na ikonku)
zdroj> avril-atd.blog.cz


Nová přezdívka!

30. července 2008 v 11:37 | Helča
Takže... Jsem se rozhodla změnit svoji přezdívku. Já vim, že už jí měnim po třetí, všude jsem se teď podepisovala ale stejně jako Helča, protože už mi nebavilo se podepisovat pod blbejma přezdívkama. Takže teď k věci... K týhle noví přezdívce jsem přišla úplně náhodou... Asi před dvouma tejdnama jsem byla za jednou kámoškou, která miluje Avril stejně jako já. Sedli jsme si k počítači a šoupli do radia pro zlepšení nálady Under My Skin. Když hrála písnička "Freak Out", tak mi ta kámoška řekla: ,,Tohle je parádní písnička, je fakt 'freaky'! Počkej... tak z toho máš přezdívku Sk8er Freak!" Mimochodem fráze Freak Out neznamená Cvok venku, ale "Vypadni!" Jenomže samotný "Freak" může znamenat cvok, blázen, výjimečný člověk a tak dál. No a Freaky znamená to samý, akorát je to přídavný jméno. A tak jsem si řekla, že by to byla docela fajnová přezdívka. Něco se mi na tom ale furt nezdálo. A tak jsem z přídavnýho jména udělala Freakey. Nová přezdívka byla na světě.
Takže vás teď zdraví vaše webmasterka "Freakey"

Zpátky do Čech!

30. července 2008 v 11:04 | Helča
Ahoj, SB, návštěvníci pravidelní i nepravidelní! Jsem zpátky z Turecka! Díky za komentáře a blahopřání, abych si to tam užila! Bylo to tam moc fajn! Připojila jsem se tam na net v mobilu, ale bohužel jsem se nemohla přihlásit na blog, takže jsem vám napsala alespoň krátkej komentář do předchozího článku! Každopádně se mi stejskalo a už jsem docela ráda doma. Všude dobře, doma nejlíp. Víte, na co jsem zapomněla? Na SOND, už jí mam pěkně dlouho a takže ještě dneska musim skoro po měsíci ukončit kolo (já sem fakt dřevo) a potom taky trochu zapracuju na novym "Her", navíc mam v plánu nějaký video, nějakej dárek pro SB, takže určitě se těšte. Láfkuju vás!

Ahoj! Jedu do Turecka!

18. července 2008 v 11:38 | Helča
Tak lidi, jedu zase pryč. Už asi víte, že letím do Turecka a moc se tam těšim. Bude se mi mooooc stejskat. Nebudu zase chvíli reagovat na vaše komentíky a tak, tak se nezlobte.

Ztracená SB

18. července 2008 v 11:36 | Helča
Takže je mi to moc líto, ale některá moje SB musim vyřadit. Nenapsali mi už hodně dlouho a nemá to vůbec cenu. Tady je seznam:
Blog Jessy - hus5-jessy.blog.cz
Blog Káji - blbiinky.blog.cz
Blog Neličky - nikesims2.blog.cz

Kraťasy zase od Abbey Dawn

18. července 2008 v 11:29 | Helča

Nějaké oblečení Abbey Dawn

18. července 2008 v 11:27 | Helča

Kapela Avril

18. července 2008 v 11:22 | Helča |  Nezařaditelné

American Idiot - příběh

17. července 2008 v 20:47 | Helča |  Výkřiky do tmy
Určitě víte, že album od Green Day - American Idiot je vlastně příběh. Dlouho jsem hledala na netu, až jsem narazila na vyložení celého příběhu. Je to docela zajímavý. Na konci jsem napsala svuj názor a zajímá mě i váš názor.

Dva diplomy za spřátelení pro mě

17. července 2008 v 11:32 | Helča

U2 - With Or Without You

17. července 2008 v 11:30 | Helča |  Výkřiky do tmy
To je taky moc hezká písnička :-)

Leslie Mills - Radio Wave

17. července 2008 v 11:24 | Helča |  Výkřiky do tmy
Moc krásná písnička.

Zase new design... já vim...

16. července 2008 v 21:02 | Helča
Řeknete si určitě, že ten design měnim nějak moc často, ale prostě mě to baví a navíc se mi zastesklo po tyrkisový barvě.

Diplomky pro nové SB

16. července 2008 v 19:27 | Helča
Webmaster: Iris
2007 - 2009