Únor 2009

Náramky AD

28. února 2009 v 17:01 | Iris - Helča

Avril oslnila Čechy...

28. února 2009 v 16:58 | Iris - Helča |  Avril-news

Společnost Google vedle žebříčku nejvyhledávanějších hesel ve svém vyhledávači dnes zveřejnila také top ten celebrit, které čeští uživatelé nejvíce vyhledávali na videoportálu YouTube. Místním českým hvězdám a hvězdičkám prvenství vyfoukla zpěvačka, textařka, herečka a modelka v jedné osobě, tedy Avril Lavigne.
Hned za ní se umístila zpěvačka a modelka Rihanna. Teprve na třetím místě nalezneme celebrity tuzemského původu, konkrétně hudební skupinu Lucie.

Čtvrtou příčku obsadila americká skupina Linkin Park. Páté místo získal zpěvák Daniel Landa, za nímž skončil rapper Akon. Sedmé místo za letošní rok patří zpěvačce Pink, osmé pak popové královně Madonně. Předposlední příčka patří v elitní desítce hudební skupině Kiss a první desítku uzavírá Ewa Farna.

avril-lavigne3.blog.cz

Blend 14

28. února 2009 v 16:35 | Iris - Helča |  Blendy

Jsem zpět aneb já a lyžák

27. února 2009 v 22:18 | Iris - Helča |  Deníček
Tak jsem tu zpět z lyžáku. Stýskalo se mi moc. Tento článek jsem přihodila do rubriky Deiníček, protože sem chci napsat moje zážitky. No, články tu pomocí autopilota přibývaly a já doufám, že se na mě nezlobíte, že jsem neodpovídala na vaše komentáře. Každopádně jsem šťastná, že jsem doma. Lyžovačka v Železný Rudě byla fajn, jezdili jsme Nad nádražím a na Belvederu, jídlo taky dobrý, ale holky nebo pokoj? No, řeknu vám, že jsem si užila svý. Chtěla jsem bejt na pokoji s jednou kámoškou, jenomže nás namáčkli do pokoje pro dva, kterej už byl s jednou přistýlkou další dvě. A aby toho nebylo málo, spaly jsme na polorozpadlých, rozkládacích křeslech. Vytočená jsem, unavená a ještě mi jedna moje spolubydlící pěkně buzerovala celou dobu. Ale takovým způsobem, že si to nedovedete představit. Ona je pěkně vůdčí typ a holky dělají to, co ona řekne. A tak i když si určitě myslely něco jinýho, byly s ní. Nejsem spokojená. Jsem šťastná doma, pěkně s mamčou a bráchou a tátou a váma samozřejmě!!!! :-D


Minneapolis 4.3.2004

27. února 2009 v 20:00 | Iris - Helča |  fotky mall tour 2004

Koi Restaurant 24.1.

26. února 2009 v 12:25 | Iris - Helča |  A-paparazzi 08

Zdravím a podávám informace o blogu

24. února 2009 v 16:15 | Iris - Helča |  About my blog
Hádejte, jak vás můžu pozdravit, když jsem na lyžáku? Těžko, co? Mno... počítač tam očividně nemáme, alespoň si to myslím. Akorát... den kdy tohle píšu je 20. 2. nikoliv 24. 2. Tento článek jsem předpřipravila. Ve skutečnosti v tuhle dobu nejspíš lyžuju jako o závod. Minulých pár dní tu přibyly články, které jsem taky předpřipravila, ale upozorňuju, že na všechny komentáře budu odpovídat až v pátek večer nebo v sobotu. V pátek se totiž vracím. Tak se tu mějte! Za chvíli mě tu máte!
Loučím se na šest dnů lyžáku

21. února 2009 v 18:34 | Iris - Helča |  About my blog
Je to tady. Zase po dlouhý době se s vámi musím na šest dní rozloučit, protože zítra odjíždím na lyžák. Už se těším, ale bude se mi po vás moc stejskat. Po SBéčkách, po blogu, po tý mí závislosti, po vás návštěvnících. Takže SB, teď vás nebudu těch pár dnů obíhat. Šlo by to dost těžko. Mám vás ráda a prosím, nemažte mě, ju? Předpřipravila jsem včera několik článků, takže tu něco probyde, i když tu nebudu. Až do čtvrtka. V pátek večer už sem něco asi dam sama, protože ten den přijíždím. Díky "autopilotovi" tu budou tak jeden až dva články za den!
Takže... nezapomeňte na mě, já se vrátím :-D ! Zatím se tu mějte a nezlobte :-D fakt vás hrozně moc láfkuju, jste mí zlatíška! díky, že jste!

Zaplaťpánbůh konečně!

21. února 2009 v 18:28 | Iris - Helča |  About my blog
Ježiš tak jsem hotová s rekonstrukcí! Bože, jak já jsem vyčerpaná! Konečně, konečně, koněčně... Jsem šťastná a můžu v klidu odjet na lyžák!
The Queens of Death (trailer) aneb dlouho slibované překvápko

20. února 2009 v 15:04 | Iris - Helča |  ♥Moje výtvory♥
Tak konečně je to tu! dlouho slibované překvapení. Dovolte mi, abych uvedla na pravou míru, co to vlastně je. Ano, je to video. Týká se mého blogu o Sims přesněji řečeno nového pouze pětidílného komixu The Queens Of Death. Udělala jsem něco jako upoutávku nebo-li trailer. Je s textem a fotkami a dala jsem ho i na tento blog, protože by se vám to možná mohlo líbit. Bylo by hotové už dřív během dvou večerů, ale musela jsem to dělat po částech, když jsem zase neměla tolik času. Tak... teď si to pusťte a komentujte!


Plán a hodnocení aknkety

19. února 2009 v 22:35 | Iris - Helča |  About my blog
Takže... nejdříve okomentuju vaše hodnocení v anketě. Jsem moc potěšená, protože vaše časté odpovědi na otázky byly, že se vám tu líbí všechno a že byste nic neměnili! Na druhou stranu jsem ráda, že každej napsal něco, co by třeba na tomhle blogu vylepšil, co se mu líbí nebo nelíbí. Co se týče designu, ještě chvilku ho nechám. Pak jsem ráda, že se vám líbí menu, ale podle vašich nízorů byste ho už trošku pozměnili. Souhlasím, že už jsou tu popisky www dlouho. Ale nemám jiný nápad, než www. A názvy rubrik v popiskách asi měnit nebudu, protože to tak mám ráda. Avšak pokusím se vám vyhovět a vymyslím alespoň nějakou malou změnu.
Dále jsem ráda, že se vám líbí styl psaní článků. Obrázky vám jak tak koukám ani moc nechybí, což jsem i celkem ráda, ale ve spoustě komentářích jsem četla, že byste rádi místo dalších stars nějaké skupiny. Přijde mi to jako fajn nápad! V neděli odjíždím na lyžák, takže až přijedu, slibuj, že se do těchto úprav pustím.
Tak já vám moc děkuju, že jste na mě byli tak hodní a jsem strašně ráda, že se vám líbí můj blog. Teď ho dokonce pomocí vašich názorů i budu moci vylepšit tak, aby se líbil vám!
Teď ještě něco k plánování do něděle, kdy odjedu. Doma budu zase v pátek a doufám, že to tu beze mě chvíli zvládnete. Nastavím autopilota - tak říkám přepřipraveným článkům :-D ale k tomu, co bude do neděle. Zítra konečně zaplaťpánbůh odpoledne dokončím to překvapení. Netušila jsem, že se to takhle protáhne. Během dvou dnů bych měla dokončit také rekonstrukci a zveřejnit nějaké fotky a tak. A pro ty, co chodí na můj blog o Sims, mám zprávu, že hodlám nafotit do mého odjezdu buď jeden nebo dva komixy a jeden předpřipravím. To je vše!

Velká anketa

18. února 2009 v 21:37 | Iris - Helča |  About my blog
Ahojky, prosím potřebuju zjistit důležitý věci ohledně blogu a potřebuju vaše názory. Pište všichni! Opravdu mě to zajímá!

1. Jak často chodíš na můj blog?
2. Jak ses o mém blogu dozvěděl(a)?
3. Kopíruješ někdy fotky třeba Avril nebo tak (se zdrojem mi to nevadí, jsem i polichocená)?
4. Co se ti tu nejvíc líbí? (prosím nepište, že se vám líbí všechno, jsem moc ráda, že se vám líbí všechno, ale určitě je něco, na co tu koukáte úplně nejvíc)
5. Chtěl(a) bys tu víc ostatních stars?
6. Napiš, jaké stars bych sem měla přidat.
7. Ubrala jsem z blogu různé pixelky a obrázky, stejně jsem tam nic nepřidávala. Chybí ti to?
8. Co bys na mém blogu vylepšil(a)? (i třeba nějakou drobnůstečku)
9. Chybí ti na mém blogu něco? V čem bych měla přidat nebo ubrat?

Jsem ráda, když mě chválíte, ale teď prosím zapomeňte na naše blogové přátelství :-D a pište od srdce. Upřímně, chci mít blog takový, aby se líbil VÁM! Bez vašich názorů, nebudou změny, nebude vylepšování! A jak by řekli čeští politici? Myslete to upřímně!

Blend 13

18. února 2009 v 21:30 | Iris - Helča |  Blendy
Webmaster: Iris
2007 - 2009