Březen 2009

2 nové fotky AD

30. března 2009 v 15:29 | Iris - Helča
Objevily se dvě nové fotky pro Abbey Dawn. Přidala jsem je k celému AD photoshootu. Jsou děsně hezký.

Další dopis od Avril

29. března 2009 v 19:13 | Iris - Helča |  Avril-news
Avril je zpět z Londýna a toto je dopis, který poslala fanouškům.
"Ahoj!Právě jsem v Londýne oslavila uvedení svého úplně prvního parfému Black Star! Měli jsme úžasnou párty v PUNK - klub v Oxford Circus - a každému jsem představila svojí vůni! Potom, co jsem na ni dva roky pracovala se nemůžu dočkat, jak se o ni s vámi všemi podělím. Teď jsem zpět v LA a pracuji na mnohých jiných vzrušujících projektech.
S láskou, Avril"

Já jsem tak zlá....

28. března 2009 v 23:57 | Iris - Helča |  About my blog
Já vím, já vím... slibovala jsem na víkend hory doly, jenomže jsem celý den nebyla u počítače. Přijeli příbuzný, byla oslava, pak jsme jeli do centra a vrátili se až večer, přičemž jsem to nemohla vydržet a musela jsem dočíst Čas něhy od Lenky Lanczový, což byla mimochodem úplně boží knížka! Hlavní hrdinka (jmenem Petra) měla o pět let staršího bráchu Pavla, který měřil 192 cenťáků. No a já mam o pět let staršího bráchu Petra, kterej měří 192 cenťáků :-D Dobrá shoda okolností, ne? No, ale zpátky k mým omluvám... jsem zlá, vím, ale musíte chápat, že blog je pouze součást mého života a i když ho mám ráda, je to přece matrix (který mimochodem momentálně běží v televizi. No nic, jdu se koukat. Hlavně vám Sbéčkům se omlouvám.

Co vás čeká o víkendu

26. března 2009 v 10:42 | Iris - Helča |  About my blog
Myslím, že díky mé děsné uklízecí úchylce tu bude muset zase jednou za čas uklidit. Tentokrát se to bude týkat rubriky Abbey Dawn a taky News. Doufám, že to o víkendu stihnu. Rekonstrukce bude trvat celý víkend a možná jí budu dodělávat ještě v pondělí a v úterý odpoledne. Abbey Dawn rozdělím podle kousků oblečení, aby to bylo přehlednější, což bude děsná fuška, protože toho tu mam děsně. Pak se snad dostanu k rubrice News, ve který mam taky celkem bordel. O víkendu chci taky psát svojí knížku, protože co začala škola po jarňákách básnický střevo se ze mě vytratilo. Snad mě to zase popadne. Takže dneska vůbec nemám čas a zítra odpoledne budu zdrchaná z celýho tejdne. Ale v sobotu už budu plná síly a tvořivosti.

Finále SONB 2009

25. března 2009 v 21:41 | Iris - Helča |  Soutěže
A je tu velké finále! Hlasujte v anketě, protože jde do tuhýho!

Soutěžící:

Mrs.Av-Ashley - http://abrakada.blog.cz

Nepostupující (nezapomeňte si vyzvednout diplom)


Konec 2. kola SONB

25. března 2009 v 18:26 | Iris - Helča |  Soutěže
2. kolo SONB skončilo a je tady vyhodnocení. Zase vypadli dva soutěžící a těmi je Eddie a OP. Stejně jste byli bezva a vaše odměny za účast najdete ZDE.
Ještě dnes zveřejním článek, kde odstartuju velké finále SONB!
Tady jsou přesné výsledky ankety:

Eddie - http://edusky.blog.cz/3 % (2 Hlasy)3 %2 Hlasy
OP - http://goood-blog.blog.cz6 % (5 Hlasy)6 %5 Hlasy
Simonkaa - http://simonkaa93.blog.cz19 % (15 Hlasy)19 %15 Hlasy
Mrs.Av-Ashley - http://abrakada.blog.cz16 % (12 Hlasy)16 %12 Hlasy
KarOlína - http://meggiska4ever.blog.cz10 % (8 Hlasy)10 %8 Hlasy
Lulu96 - http://lulu96.blog.cz45 % (35 Hlasy)45 %35 Hlasy


Avril singing in snow

24. března 2009 v 17:44 | Iris - Helča |  A-videa3 nádherný sukně Abbey Dawn

24. března 2009 v 17:31 | Iris - Helča
Ta žlutá je prostě úžasná

Nejhorší den

23. března 2009 v 15:57 | Iris - Helča |  Deníček

Chci, abyste si k tomuhle článku pustili song, který najdete nad článkem (stačí kliknout na play) a i když je to ode mě krutý... potřebuju, aby mě někomu bylo líto. Aby za mě plakal... protože sama už plakat nedokážu, někdy si myslím, že na to nemám. Nikdo si neumí představit, jaký to je když vás všichni ze třídy nenávidí... když se sejde třída lidí, kteří sotva prolejzají se čtyřkama a já všechno zvládám na jedničky a dvojky (dnešní den co se týče známek byl ke mně teda pěkně nespravedlivej). Víte jaká je nejhorší lidská vlastnost? Závist. Když člověk závidí, nikdo s tím nemůže nic udělat. Závisti jsou dva druhy. První je ta hezká závist. Máte třeba hezkou novou mikinu a kamarádka vám řekne: ,,Jé ta je krásná, moc bych jí chtěla, ale táta mi jí nekoupí." A pak je tu ta strašná závist, která dokáže lidi dohnat ke rvačkám, šikaně, teroru.
Ten dotyčný, co vám závidí ať už jsou to hezké vlasy, pěkná postava, kvalitní oblečení, talent, dobré známky nebo nedej bože něco z toho pohrmadě... to nikdy nepřizná. Tak moc žárlí, že nemá něco, co máte vy a nedokáže si pomoct. Pomlouvá, terorizuje, mlátí a strašně moc ubližuje chudákovi, který má něco víc, než on. Proč je svět tak nespravedlivej? Proč mám platit za slušný známky a pěkný vlasy? Ve všech filmech se ukazuje ta nejkrásnější jako ta největší mrcha. A řekněte mi jak je to možné? Někdo tam nahoře jí dal ten dar, že je krásná a ona za to akorát ve skutečném světě bude celý život platit! Kladete si někdy otázku, proč vás ten a ten člověk nesnáší, bije vás nebo vám celá třída nadává ,,Táhni, ty krávo!" a říkají o vás to nejhorší? Vůbec to není vaše chyba. Třeba se vám jen ten den něco povedlo. Dostali jste jedničku, vymysleli dobrý vtip nebo si vzali na sebe nový kousek oblečení, který vám sluší. Je X další možností... třeba ostatní zjistili, že někdo kdo se líbí jim se do vás zamiloval nebo máte novou barvu na vlasech a vypadáte sakra dobře. Každopádně už mám občas pokrk tohohle placení. Nikomu jsem ve třídě nic tak hroznýho neudělala a přesto každej den přežívam minimálně s pěti hádkama! Dneska to na mě tak nějak všechno padlo. Vždyť já už se i bojím vzít si na sebe něco novýho, protože vím, že zase zažiju peklo.


Leaving The Zuma restaurant and going to Cuckoo Club

21. března 2009 v 13:34 | Iris - Helča |  A-paparazzi 09
Tím, že Avril jela do Londýna představit svojí novou vůni Black Rose, se s paparazzi fotkami roztrhl pytel. Avril se s kamarádkama vyráží bavit po Londýně.


Taylor Swift - Love Story

20. března 2009 v 15:56 | Iris - Helča |  Výkřiky do tmy
Fakt krásná písnička i krásnej klip. Text taky super... pusťte si!


Shopping in London

20. března 2009 v 15:13 | Iris - Helča |  A-paparazzi 09


2. kolo SONB

18. března 2009 v 19:24 | Iris - Helča |  Soutěže
Tak rozhodněte, kdo postoupí do finále SONB!

Soutěžící blogy:

Mrs.Av-Ashley - http://abrakada.blog.cz

Nepostupující blogy (vyzvedněte si diplomy zde)


Hlasujte v anketě!

Konec 1. kola SONB

17. března 2009 v 17:57 | Iris - Helča |  Soutěže
Takže dnes končím konečně první kolo SONB. Všechny vaše blogy jsou super, ale někdo vypadnout musí. V tomhle kole měly nejmenší počet hlasů Pejč a Avrilagg. Dostávají diplomky s Avrilkou za účast, které najdou v následujícím článku. Přesný odkaz na článek zde Tady jsou výsledky ankety:

Eddie - http://edusky.blog.cz/4 % (3 Hlasy)4 %3 Hlasy
OP - http://goood-blog.blog.cz31 % (25 Hlasy)31 %25 Hlasy
Simonkaa - http://simonkaa93.blog.cz11 % (9 Hlasy)11 %9 Hlasy
Mrs.Av-Ashley - http://abrakada.blog.cz32 % (26 Hlasy)32 %26 Hlasy
Pejč - http://spidinka.blog.cz2 % (2 Hlasy)2 %2 Hlasy
KarOlína - http://meggiska4ever.blog.cz11 % (9 Hlasy)11 %9 Hlasy
Avrilkaggg - http://avrilkaggg.blog.cz2 % (2 Hlasy)2 %2 Hlasy
Lulu96 - http://lulu96.blog.cz6 % (5 Hlasy)6 %5 Hlasy

Večer zveřejním článek, kterým odstartuju druhé kolo, už ho mám i předpřipravený. Hlavně si vy nepostupující nezapomeňte vyzvednout diplomky a postupujícím přeju hodně štěstí do druhého kola.


Webmaster: Iris
2007 - 2009