Říjen 2009

Nevěřila bych tomu, ale je to tady... stěhování

11. října 2009 v 21:44 | Iris - Helča |  About my blog
Pusťte si písničku.


Schválně jsem nenapsala konec, protože tohle není konec. Tohle je prostě stěhování. Je mi to tak líto, chce se mi plakat a mrzí mě to, ale už bych to tady myslím nezvládla. Jak jsem už několikrát psala... Já hskorpion neopouštím, vždycky tady bude, ale chápejte. Všechno už tu je tak rozharašené, rozbordelené, chybí půlka článků nevím proč a to už bych dohromady nikdy v životě nedala. Můj nový blog vypadá stejně, jsou tam naprosto stejné fotky, články, uspořádání, všechno je zorientované úplně jako na hskorpion. Akorát je to přehlednější, kvalitnější a víc dokonalejší. Dnes se konečně definitivně přesouvám tam. Panebože, po dvou letech opouštět hskorpion... jsem smutná, ale jinak to nešlo. Sama od sebe očekávám víc, myslím, že se zlepšuju a hskorpion mám ráda, strašně, strašně ráda a nikdy nezapomenu, ale kvalitově už neodpovídá tomu, co od sebe čekám. Jeho kvalita se týden od týdne zhoršuje a já chci být dobrá, mít zase blog se skvělou návštěvností, věnovat se mu, začít znova a lépe. Jestli chci v blogování pokračovat, musím se přesunout na nový blog, páč hskorpion už nezvládám. A já to chci zvládat. Nechci to vzdát, já se nevzdávám a krok k tomu, abych blogování nevzdala je tohle, přestože mi to trhá srdce. Tolik práce, tolik starostí, tolik úspěchů... a teď odcházím. Sedím tady teď v křesle, na klíně notebook, v televizi běží superstar a já mám na krajíčku. Videa, fotky, články, všechno tady zůstane a zároveň je úplně všechno přesunuto na nový blog, kde mi chybí už jen pár úprav. Měsíc jsem tam dřela, abych všechno stihla, abych všechno upravila a dovedla do dokonalosti. A ani nevíte, kolik jsem nad tím strávila hodin, kolik to bylo práce a teď je to hotové. Je čas se přesunout. Nikdy nezapomenu na chvíle, na všecka SBéčka, na všecky návštěvníky. Děkuju, děkuju vám strašně moc, děkuju za krásné komentáře, podporu v to, co mě skutečně baví, díky! Jsem pyšná na jednu věc a to na tu, že jsem zde vydržela téměř rok a půl a to málokdo na blogu vydržel! Prostě alespoň z něčeho můžu mít dobrý pocit, radost...
Sbéčka prosím, změňte si moji adresu, návštěvníci, zafixujte si moji adresu a prosím vás, abyste měli moji tvorbu úplně stejně rádi na novém blogu jako na tomto, možná i víc, protože se budu víc snažit. Nezapomeňte, že tohle není konec. Tohle je naopak pokračování. Jo a Sb bych ještě chtěla poprosit, aby se na novém blogu zapsali, nutně bych to potřebovala pro pořádek, je to hned v prvním článku. A na závěr tohoto článku bych vám konečně mohla říct adresu, ne?

extraordinaryavril.blog.cz


Moc se omlouvám

8. října 2009 v 22:30 | Iris - Helča |  About my blog
Ach jo lidi, je mi tak líto, že teď nepřidávám moc článků. Já vážně nestíhám. Mám strašlivou haldu učení a každý den ho přibývá víc a víc a já jsem úplně hotová ze školy, pak tady jsou taky různý kroužky, povinnosti... a já na blog nemám tolik času. Tak mě to mrzí, že nemůžu obýhat svoje SBéčka, že nemůžu odepisovat na všechny komentáře, že nepřidávám tolik článků a že na tomhle blogu se začíná hromadit bordel, navíc jsem zase prohlížela některé rubriky, které jsou nevím z jakého důvodu plné na půl smazaných článků. Potřebovala bych čas a ten nemám. Snad se to zlepší, zatím mě prosím SBéčka nemažte, nechci přijít ani o své věrné návštěvníky, jejichž počet klesl na průměre osm za den a to byly doby, kdy jsem přirozeně měla za den i 90 návštěv. Tak se prosím nezlobte.
Vaše Helča

Green Day - Bullet In A Bible - American Idiot

6. října 2009 v 21:13 | Iris - Helča |  GD-videa
Rekord Green Day - záznam z konzertu v Anglii, na nějž se přišlo podivát 130 tisíc lidí!!! Podívejte se schválně na to video, atmosféra prostě boží, tam bych chtěla bejt. Škoda, že Green Day v rámci turné 2009 nenavštíví Čechy. Nejblíž je Mnichov, kde budou vystupovat, ale tam se nedostanu.
Australian magazine Total Girl

4. října 2009 v 10:56 | Iris - Helča |  Avril-časopisy

Markíza - Říjen 2009

4. října 2009 v 10:54 | Iris - Helča |  Avril-časopisy

GREEN DAY - Jesus Of Suburbia LIVE 7/27/09 Madison Square Garden

2. října 2009 v 13:50 | Iris - Helča |  GD-videa
Na tohle video jsem narazila náhodou a strašně se mi líbí. BJ vytáhl na pódium nějakou ne moc hezkou baculatou holku a přijde mi to hezký.

Webmaster: Iris
2007 - 2009